Piracki Bal Socjologa!

Piracka impreza dobiegła końca, morze piwa zostało przelane, głośne śpiewy nie dawały spać sąsiadom, a rano przyprawiły nas o chrypkę, tańce zakończyły się tuż nad ranem i przetrzebiły liczebność studentów na wtorkowych zajęciach, pomimo faktu, że galeon Drake’a dobił do lądu.

Na zaproszenie odpowiedziało kilku mocodawców ( czytaj: wykładowców), m.in : mgr Michał Wanke, dr Magdalena Piejko i dr Tadeusz Detyna.

Na galeonie Drake’a kamraci kierunku Socjologii zintegrowali się z nowymi jej członkami, którzy dołączyli do nas w tym semestrze, zarówno tymi z pierwszego roku, również z tymi, którzy zdecydowali się na studiowanie socjologii dopiero na drugim stopniu i oczywiście z grupą studentów z Erasmusa.Dziewczyny z IV roku grupa studentkek z IV roku Integracja z nowymi członkiniami II sumu Integracja ze studentami Erasmusa grupa dziewczyn z V roku Grupa studentów z Erasmusa

Zasłyszane przez nas opinie na temat pirackiej imprezy można uznać za bardzo dobre. Zatem trzymajmy, do następnego roku, te pozytywne wspomnienia, aby za rok znów móc się spotkać i wspólnie bawić!