Interakcje – Numer specjalny – Ludzie bezdomni

Szanowni Państwo!

Kilka miesięcy temu, a dokładnie 15 kwietnia bieżącego roku, obchodzony był dzień ludzi bezdomnych. Również nasi wykładowcy i studenci włączyli się w zorganizowanie obchodów tego święta w Opolu. Więcej można przeczytać o tym tutaj.

Jednak przy tej okazji został również wydany (w wersji papierowej) numer specjalny naszego periodyku Interakcje. Od dziś można go pobrać w wersji elektronicznej z naszej strony.

Redaktorką naczelną numeru była studentka pracy socjalnej i członkini naszego koła, Aleksandra Piotrowska.

Zapraszamy do lektury!

Interakcje – Numer specjalny 14 IV 2015

3 thoughts on “Interakcje – Numer specjalny – Ludzie bezdomni”

1. I doo not know whether it’s juyst me or if everybody else experiencing issues with
    your website. It seems like some of the written text within your posts are running off the screen. Can someone else please provide feedback
    and let me know if this is happening to them as well?

This might be a problem with my web browser because I’vehad this happen previously.
    Cheers

2. I’m not sure why buut this website is loading incrediblly slow for me.
    Is anyone elsse having this issue or is it a problem oon my
    end? I’ll check back later aand seee if the problem still exists.