Konferencja: Religia w czasie i przestrzeni

Poznańskie Konwersatorium Religioznawcze działające przy Katedrze Religioznawstwa i Badań Porównawczych oraz Koło Psychologii Religii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z okazji 40-lecia obchodów istnienia Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  zaprasza do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Religia w czasie i przestrzeni”. Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2015 r.
na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przy ul. Szamarzewskiego 89.

Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.